Zalegający gruz może spędzić sen z powiek, zwłaszcza jeśli nie wiemy, jak zmierzyć się z jego uprzątnięciem ze swojego terenu. Ciebie dotyczy ten problem? Możesz być pewny, że nie jesteś w takich chwilach zdany sam na siebie, ponieważ nasza firma chętnie zapewni Ci wsparcie. Specjalizujemy się w wywozie gruzu i śmieci ze Rzgowa i okolic, więc jeśli chciałbyś skorzystać z naszej pomocy, to się z nami skontaktuj. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz  wykwalifikowaną kadrą pracowników, która jest w stanie zapewnić swoje wsparcie w dobrej cenie. Brzmi ciekawie? Zatem czytaj dalej!

W jaki sposób odbieramy gruz od klientów ze Rzgowa?

Swoją usługę oferuje wszystkim, którzy mieszkają lub prowadzą działalność na terenie Rzgowa, czy sąsiednich miejscowości. Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś osobą prywatną, prowadzisz własną firmę, czy stoisz na czele instytucji. Jeśli będziesz chciał sprawnie zrealizować wywóz gruzu Rzgów, to chętnie Cię w tym wesprzemy. Aby usługa mogła przebiec bezproblemowo, najpierw dostarczymy Ci kontener na gruz.

Doskonale rozumiemy, że każdy z naszych klientów może mieć inną ilość gruzu do uprzątnięcia, więc do dyspozycji oddajemy kilka konstrukcji o różnej pojemności. Jeśli szukasz małego pojemnika, to dobrym wyborem może okazać się dla Ciebie kontener 3 m3. Jeśli prowadzisz prace typowo budowlane to już bierz pod uwagę kontenery o wielkości 5 m3 lub 8 m3.

Największym pojemnik z naszej oferty ma 15 m3, ale jest dedykowany do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów. Do wywozu odpadów, których ilość jest niewystarczająca, by wypełnić mały kontener, możemy zaoferować worki Big-bag o pojemności 1m3.

Na jaki czas wynajmujemy kontenery w Rzgowie?

Oferowany przez nas wynajem kontenerów w Rzgowie i okolicy zależy od Twoich potrzeb, czy oczekiwań. Jeśli okaże się, że potrzebujesz kontenera tylko na kilka godzin, to tego samego dnia Ci go dostarczymy, a później odbierzemy. Jeśli będziesz potrzebował na wypełnienie pojemnika gruzem więcej czasu, to wynajem może trwać od kilku dni do nawet kilku tygodni.

Jedno jest pewne, zawsze po wypełnieniu pojemnika odpadami, zrealizujemy wywóz gruzu. Do tego zadania wykorzystujemy specjalistyczne pojazdy, więc wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Nie sposób pominąć naszej nieocenionej ekipy, która dokłada starań, by sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, w tym również tym najbardziej wymagającym.

Jednak wywóz gruzu nie kończy naszej pracy. Swoje usługi świadczymy kompleksowo, więc jeszcze realizujemy przechowywanie gruzu, jego segregację, czy utylizację i recykling.

Na jakich warunkach realizujemy wywóz gruzu Rzgów?

Przede wszystkim w chwili wyładunku i załadunku kontenera oczekujemy Twojej obecności lub kogoś przez Ciebie wyznaczonego. Jeśli chcesz ustawić kontener na terenie, który do Ciebie nie należy, musisz najpierw wystąpić o odpowiednie pozwolenia.

Za ich brak pełna odpowiedzialność spada na Ciebie. Rozliczenie za usługę powinno nastąpić przed wywozem gruzu lub w dniu, w którym zjawimy się po kontener z odpadami. Akceptujemy przelewy w formie przedpłaty na konto lub płatność gotówką.

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Jaki kontenery mogę od Was wynająć?

Do swojej dyspozycji masz zawsze kilka typów kontenerów: KP3, KP5, KP8, KP10 oraz KP15. Każdy  z nich różni się przeznaczeniem oraz pojemnością. Mały pojemnik to kontener KP3 i sprawdza się przy niewielkich pracach lub gruntowych porządkach. Kontener KP5 można wykorzystać do wywozu odpadów budowlanych oraz odpadów opakowaniowych, a kontener KP15 sprawdzi się wyłącznie przy wywozie gabarytów oraz lekkich odpadów.

  1. Ile odpadów pomieści kontener KP5 od AAAgruz?

Kontener KP5 jest w stanie pomieścić nawet 4-5 m3 odpadów. Jego dokładne wymiary to 3,4 x 1,68 x 0,7m, ładowność do 4 ton.

  1. Ile kosztuje wynajem kontenera na gruz w Rzgowie?

Nasza firma nie ma stałego cennika za wynajem kontenerów na gruz, ponieważ koszty zależą od kilku czynników. Mowa tutaj o dokładnej lokalizacji, pojemności wynajmowanego kontenera, czy czasu, przez jaki zamierzasz z niego korzystać. Jeśli zatem chciałbyś poznać dokładny cennik, to zachęcamy do kontaktu.