Wywóz gruzu stanowi dla Ciebie poważny problem? Nie wiesz, jak się z tym uporać? Nasza firma pozostaje do Twojej dyspozycji! Specjalizujemy się w wywozie gruzu oraz różnego typu śmieci z Andrespola i okolicznych miejscowości. W swoim zespole mamy wykwalifikowanych pracowników, korzystamy z nowoczesnych pojazdów oraz zapewniamy dostęp do szerokiego wyboru kontenerów. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze wsparcie przy wywozie gruzu. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zachęcamy zatem do dalszej lektury!

Jak odbieramy gruz z Andrespola?

Może zacznijmy od tego, że wywóz gruzu oferujemy każdemu, kto mieszka lub działa na terenie Andrespola i okolic. Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś osobą prywatną, właścicielem firmy, czy prowadzisz instytucję użyteczności publicznej. Zawsze chętnie zrealizujemy dla Ciebie wywóz gruzu Andrespol. Co ważne, aby usługa przebiegła jak najsprawniej, dostarczymy Ci też odpowiedni kontener na gruz. Mamy świadomość, że możesz zebrać różną ilość odpadów, więc dodatkowo pozwalamy Ci wybrać, po jaki kontener sięgniesz.

Najmniejsza konstrukcja z naszej oferty ma 3 m3, największa 15 m3 i świetnie sprawdza się przy wywozie gabarytów oraz lekkich odpadów. Jeśli okaże się, że nie będziesz w stanie wypełnić gruzem najmniejszego kontenera, to możemy dostarczyć Ci worki  Big-bag o pojemności 1m3, a następnie przejąć na siebie wywóz odpadów.

Na jaki czas wynajmujemy kontenery na gruz?

Jako profesjonaliści zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, w tym również tych najbardziej wymagających. Dlatego stawiamy na bardzo elastyczne warunki współpracy i pozwalamy, by to klient zdecydował, jak długo będzie korzystał z naszych kontenerów na gruz w Andrespolu lub okolicy. Jeśli planujesz uprzątnięcie swojego terenu w pół godziny lub w kilka godzin, to jeszcze tego samego dnia zrealizujemy wywóz gruzu.

Jeśli okaże się, że musisz poświęcić na to kilka dni lub tygodni, to także możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci odpowiedni kontener, a następnie przejmiemy na siebie wywóz odpadów. Nasza praca jednak się na tym nie kończy, ponieważ trzeba zmierzyć się jeszcze ze składowaniem i segregacją gruzu. Powinieneś wiedzieć, że tymi zadaniami zajmujemy się we własnym zakresie, więc spokojnie możesz skupić się na realizacji innych zadań.

Na jakich warunkach realizujemy wywóz gruzu Andrespol?

Przede wszystkim stawiamy na terminowość oraz na jasne warunki współpracy. Od Ciebie jako zleceniodawcy oczekujemy obecności w chwili podstawienia i odbioru kontenera. Do tego powinieneś zadbać o uzyskanie odpowiednich pozwoleń, gdy trzeba ustawić kontener na terenie należącym do miasta, osiedla mieszkaniowego, czy właściciela kamienicy. Rozliczenie za usługę może nastąpić przelewem w formie przedpłaty na konto lub gotówką w momencie odbioru odpadów.

Najczęściej zadawane pytania:

  • Jaki kontenery mogę od Was wynająć?

Do swojej dyspozycji zawsze masz kilka typów kontenerów: KP3, KP5, KP8, KP10 oraz KP15. Kontener KP3 jest najmniejszy z dostępnych i polecamy jego wykorzystanie przy małych remontach, czy generalnych porządków. Do wywozu gruzu i odpadów ciężkich świetnie sprawdzi się kontener KP8, zaś do wywozu gabarytów kontener KP15.

  • Ile odpadów pomieści kontener KP5?

Kontener KP5 pomieści nawet 4-5 m3 odpadów, ładowność do 4 ton. Jego dokładne wymiary to 3,4 x 1,68 x 0,7m.

  • Ile kosztuje wywóz gruzu z Andrespola?

Wywóz gruzu z Andrespola może wiązać się z bardzo zróżnicowanymi kosztami, a ich wysokość zależy od kilku czynników. Przede wszystkim mowa tutaj o lokalizacji, rodzaju wybranego kontenera, czy czasu, przez jaki chcesz z niego korzystać.

  • Czy możliwe jest pozbycie się odpadów bez ponoszenia kosztów?

Jest to możliwe, ale tylko wtedy, gdy oddasz odpady do PSZOKu, czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Musisz przy tym mieć na uwadze, że każdy PSZOK ustala limity maksymalnej ilości odpadów, jakie można oddać. Warto je wcześniej poznać, jeśli nie chcesz później zostać oddelegowany ze swoimi odpadami.