Masz gruz, który Ci zalega? Nie wiesz, jak się go pozbyć z Konstantynowa Łódzkiego? Chętnie zapewnimy Ci swoje wsparcie! Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wywozie gruzu i odpadów z Konstantynowa Łódzkiego oraz okolicznych miejscowości. Swoje wsparcie zapewniamy klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz różnego typu instytucjom.

Mamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, korzystamy z nowoczesnych pojazdów oraz zapewniamy dostęp do kontenerów na gruz. Do tego mamy też bardzo przystępne stawki cenowe. Zaciekawiła Cię nasza oferta i chciałbyś poznać jej szczegóły? Zachęcamy zatem do dalszej lektury!

W jaki sposób odbieramy gruz z Konstantynowa Łódzkiego?

Jako profesjonaliści do perfekcji zdążyliśmy poznać swoją branżę i zawsze dokładamy starań, by współpraca z klientami przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Dlatego wywóz gruzu na terenie Konstantynowa Łódzkiego odbywa się wyłącznie w specjalnie przystosowanych do tego kontenerach. Mamy przy tym świadomość, że każdy klient może posiadać inną ilość gruzu do uprzątnięcia, więc do dyspozycji oddajemy kilka kontenerów o różnej pojemności.

Najmniejszy kontener na wywóz gruzu Konstantynów Łódzki to 3 m3, a największy to 15 m3 i idealnie sprawdza się przy wywozie gabarytów oraz lekkich odpadów. Jeśli okaże się, że nie masz odpowiedniej ilości gruzu do tego, by zapełnić najmniejszy pojemnik, to możemy zaoferować wywóz odpadów remontowo-budowlanych w workach Big-Bag o pojemności 1 m3.

Na jaki czas wynajmujemy kontenery na gruz?

Nasza firma stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, więc zawsze stawiamy na indywidualne ustalenie terminu wynajmu kontenerów i wywozu gruzu na terenie Konstantynowa Łódzkiego. Jeśli masz w planach sprawną realizację usuwania gruzu, to możemy podstawić kontener na godzinę, dwie lub nawet trzy.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, byś wynająć kontener na 3-7 dni, czy nawet dłużej, a gdy będzie załadowany gruzem i gotowy do odbioru, to zrealizujemu ich wywóz. Następnie zajmiemy się też jego składowaniem, czy segregacją i recyklingiem, ponieważ gruz nadaje się do ponownego wykorzystania  np. w drogownictwie.

Wywóz gruzu z Konstantynowa Łódzki – jak wyglądają warunki realizacji usługi?

Przede wszystkim zamawiający musi być obecny w chwili podstawienia i odbioru kontenera lub wyznaczyć osobę, która będzie go reprezentować, ponieważ tylko w ten sposób nasi pracownicy są w stanie odpowiednio go ustawić. Jeśli zajdzie potrzeba zajęcia przez nasz kontener pasa ruchu należącego do miasta, gminy, czy nawet osiedla mieszkaniowego, to zamawiający jest zobowiązany uzyskać stosowne zezwolenia i ponosi odpowiedzieć za jego brak.

Płatność za wykonaną usługę należy uiścić w momencie odbioru odpadów – akceptujemy gotówkę lub przelewy w formie przedpłaty. 

Najczęściej zadawane pytania:

  • Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady?

Koszt wynajmu kontenera na odpady w AAAgruz.pl jest  zawsze ustalany indywidualnie. Wszystko dlatego, że ostateczne koszty zależą od pojemności wybranego kontenera, jak również od odpadów, jakie planuje się uprzątnąć z jego pomocą.

  • Jakie odpady można wrzucać do kontenerów od AAAgruz?

AAAgruz oferuje kontenery do wywozu gruzu, więc spokojnie można załadować je resztkami cegły, tynków, czy betonu. To jednak nie wszystko, ponieważ do kontenerów można też wrzucać odpady z tworzywa sztucznego, drewno, odpady metalowe, odpady opakowaniowe, płyty gipsowo-kartonowe, wełnę mineralną, styropian, okna, drzwi, czy rury. Dodatkowo może też być niewielka ilość szkła.

  • Jaki kontenery mogę od Was wynająć?

Do Twojej dyspozycji oddajemy kilka typów kontenerów: KP3, KP5, KP8, KP10 oraz KP15. Kontener KP3 jest najmniejszy z dostępnych, więc idealnie sprawdzi się podczas małych remontów, czy generalnych porządków. Kontener KP5 można wykorzystać do wywozu odpadów budowlanych oraz odpadów opakowaniowych, zaś kontener KP8 to najczęściej wybierane rozwiązanie, ponieważ nadaje się do załadunku gruzu oraz ciężkich odpadów. Kontener KP15 sprawdzi się wyłącznie przy wywozie gabarytów oraz lekkich odpadów.