Masz zalegający gruz na terenie budowy? A może nie wiesz, co zrobić z odpadami poremontowymi? Nasz firma chętnie zapewni Ci swoje wsparcie! Jesteśmy doświadczoną ekipą, która świadczy wywóz gruzu na terenie Justynowa i okolic. Mamy odpowiednie zaplecze techniczne, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i na bieżąco podnosimy kwalifikacje. Jeśli zatem postanowisz skorzystać z naszych usług, to możesz być pewny, że się nie zawiedziesz. Brzmi ciekawie? Zachęcamy zatem do dalszej lektury!

Jak odbieramy gruz z Justynowa?

Zacznijmy od tego, że wywóz gruzu oferujemy każdemu, kto mieszka lub działa na terenie Justynowa oraz okolicznych miejscowości. Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś klientem indywidualnym, prowadzisz własną firmę, czy też stoisz na czele instytucji użyteczności publicznej. Jeśli zajdzie potrzeba, to chętnie zrealizujemy wywóz gruzu Justynów. Aby jednak całe przedsięwzięcie przebiegło jak najsprawniej, to najpierw dostarczymy Ci odpowiedni kontener na gruz.

Do wyboru oddajemy Ci kilka pojemników, ale to nie oznacza, że powinieneś stawiać na przypadkowy. Zawsze wybierając coś dla siebie, pamiętaj o uwzględnieniu ilości odpadów, jak również rodzaju prowadzonych prac. Najmniejszy kontener z naszej oferty ma 3 m3, a największy 15 m3. Jeśli nie będziesz w stanie wypełnić odpadami najmniejszej konstrukcji, to możemy dostarczyć Ci worki worki Big-bag o pojemności 1m3, a następnie zrealizować w nich wywóz gruzu.

Na jaki czas oferujemy kontenery na wynajem?

Jesteśmy firmą, która pragnie rozwiązać problemy związane z wywozem gruzu w Justynowie i okolicy. Dlatego stawiamy na elastyczne warunki wynajmu i proponujemy, byś to Ty sam zdecydował, jak długo będziesz korzystał z naszych kontenerów. Jeśli stawiasz na szybkie prace porządkowe, to kontener możemy udostępnić na pół godziny, godzinę, czy nawet na kilka godzin, a następnie zrealizujemy wywóz zebranego gruzu. Nic nie stoi też na przeszkodzie, byś z naszych pojemników korzystał przez kilka dni lub tygodni.

Wszystkie kwestie pozostawiamy do indywidualnego ustalenia. Ważne, że zawsze możesz być pewny, że zrealizujemy też wywóz zebranych odpadów, zajmiemy się ich przechowywaniem, czy segregacją. Dzięki temu, że wywóz gruzu świadczymy kompleksowo, Ty nie musisz już podejmować dodatkowych działań i możesz skupić się na innych zadaniach, a zwykle ich nie brakuje przy pracach remontowo-budowlanych.

Wywóz gruzu z Justynowa – warunki realizacji usługi

Nie mamy wobec Ciebie zbyt dużych wymagań, ale oczekujemy, że dopilnujesz kilku kwestii formalnych. Przede wszystkim musisz być obecny w chwili podstawienia i odbioru kontenera. Do tego jeśli masz w planach ustawienie kontenera na terenie spółdzielni mieszkaniowej, właściciela kamienicy, czy miasta, to musisz uzyskać stosowne pozwolenia. Za ich brak nasza firma nie ponosi odpowiedzialności, bo to w Twoim geście leży ich dopilnowanie. Rozliczenie za usługę powinno odbyć się przelewem w formie przedpłaty na konto lub gotówką w chwili odbioru pojemnika z gruzem.

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Jaki kontenery mogę od Was wynająć?

Do Twojej dyspozycji oddajemy następujące kontenery: KP3, KP5, KP8, KP10 oraz KP15. Różnią się między sobą pojemnością oraz przeznaczeniem. Przykładowo kontener KP3 jest najmniejszym z dostępnych i sprawdza się przy małych remontach oraz generalnych porządkach, zaś kontener KP8 to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdza się przy załadunku gruzu oraz ciężkich odpadów.

  1. Jakich odpadów nie wrzucać do kontenerów od AAAgruz?

Do kontenerów od AAAgruz nie możesz wrzucać azbestu oraz innych odpadów niebezpiecznych. Zakazane jest również umieszczanie w nich odpadów medycznych, leków, czy fekaliów. Nie pozwalamy na wykorzystywanie naszych pojemników do usuwania resztek żywności, czy odpadów zielonych. Jeśli będziesz chciał wykorzystać nasz kontener do wywozu papy, czy ziemi, to nas o tym poinformuj.

  1. Ile kosztuje wywóz gruzu w Justynowie?

Wywóz gruzu z Justynowa wiąże się z indywidualnie ustalanym cennikiem. Wszystko dlatego, że na koszty wpływa kilka aspektów. Mowa tutaj o dokładnej lokalizacji, pojemności wynajmowanego kontenera, czy czasu, przez jaki zamierzasz z niego korzystać.