Co robić, gdy na terenie prywatnej posesji lub firmy będzie nam zalegał gruz? To dylemat każdego, kto zabrał się za prace remontowo-budowlane. Twój również? W takim razie powinieneś wiedzieć, że w takich sytuacjach nie jesteś zdany sam na siebie. Do swojej dyspozycji masz naszą firmę, czyli fachowców, którzy specjalizują się w wywozie gruzu oraz śmieci z Ozorkowa i okolicznych miejscowości. Do Twojej dyspozycji zawsze oddajemy sztab wykwalifikowanych osób, nowoczesne pojazdy oraz szeroki wybór kontenerów. Dzięki temu jesteś w stanie sprawnie uprzątnąć zalegający gruz i to z wielu różnych miejsc. Brzmi świetnie? Zatem czytaj dalej!

Jak odbieramy gruz od klientów z Ozorkowa?

Może zacznijmy od tego, że masz do czynienia z profesjonalną firmą, która stawia na sprawne realizowanie usługi, jak również na to, by zapewnić swoje wsparcie wszystkim, którzy znajdą się w potrzebie. Dlatego wywóz gruzu Ozorków oferuje jednakowo klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, jak i instytucjom. Aby całe usługa mogła przebiec jak najsprawniej, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci kontener. To właśnie do niego będziesz mógł wrzucać gruz, który następnie od Ciebie wywieziemy.

Mamy oczywiście świadomość, że ilość zebranego przez Ciebie gruzu może być bardzo różna, więc zawsze oferujemy kilka kontenerów. Możesz je dostosować pod względem pojemności lub odpadów, jakie planujesz wywieźć. Najmniejszy kontener z naszej oferty ma zaledwie 3 m3.

Największy to konstrukcja o pojemności 15 m3 i spokojnie możesz go wykorzystać do gabarytów, czy lekkich odpadów. Jeśli okaże się, że masz za mało śmieci, by wyładować mały pojemnik, to dostarczymy Ci worki  Big-bag o pojemności 1m3, a następnie przejmiemy na siebie wywóz odpadów.

Na jaki czas wynajmujemy kontenery w Ozorkowie?

Nasza firma nastawiona jest na to, by zawsze sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego stawiamy na elastyczne warunki wynajmu kontenerów, które można dostosować do swoich potrzeb, czy oczekiwań. Jeśli zatem postanowisz zamówić u nas wywóz gruzu, to możesz być pewny, że będziesz mógł korzystać z pojemnika tak długo, jak to będzie konieczne. Może to być kilka godzin, kilka dni, a nawet kilka tygodni. Co ważne, gdy już wypełnisz pojemnik odpadami, to zrealizujemy ich wywóz.

Do tego zadania wykorzystujemy nowoczesne pojazdy, a nad przebiegiem zadania zawsze czuwają nasi najlepsi pracownicy. Jednak na tym nie kończy się nasza praca. Powinieneś wiedzieć, że wywóz gruzu wiąże się również z koniecznością jego przechowywania, czy segregacji. Tymi zadaniami zajmujemy się kompleksowo, więc możesz być pewny, że zajmiemy się odpowiednio Twoimi odpadami i jeśli będą nadawać się do ponownego wykorzystania, to poddamy je recyklingowi.

Wywóz gruzu z Ozorkowa – na jakich warunki realizujemy usługę?

Od swoich klientów oczekujemy przede wszystkim obecności w chwili postawienia kontenera, czy jego odbioru. Do tego, jeśli w planach jest ustawienie pojemnika na terenie osiedla mieszkaniowego, miasta, czy właściciela kamienicy, to trzeba wystąpić o odpowiednie pozwolenia.

Ich brak może wiązać się z karą pieniężną, którą zostaniesz obarczony. Nasza firma tylko dostarcza kontener i zajmuje się wywozem gruzu na terenie Ozorkowa i okolic. Nie załatwiamy formalności za klientów! Termin rozliczenia przypada na dzień odbioru pojemnika z gruzem. Jeśli chcesz, możesz wcześniej wykonać przelew w formie przedpłaty na konto lub zapłacić nam gotówką.

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Ile zapłacimy za wywóz gruzu w Ozorkowie?

Nasza firma realizuje wywóz gruzu po bardzo korzystnych stawkach, ale ostateczny cennik zawsze pozostaje do indywidualnego ustalenia. Wszystko dlatego, że na ostateczne koszty wpływa lokalizacja, rodzaj wybranego pojemnika, czy czas wynajmu.

  1. Ile odpadów pomieści kontener KP5?

Kontener KP5 jest w stanie pomieścić nawet 4-5 m3 odpadów, ładowność jego wynosi do 4 ton. Jeśli chodzi o same wymiary kontenera to wynoszą one 3,4 x 1,68 x 0,7m.

  1. Czy uda mi się pozbyć odpadów bez ponoszenia kosztów?

Owszem możesz pozbyć się odpadów bez ponoszenia kosztów, ale będzie to oznaczać oddanie ich do PSZOKu, czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Tego typu punkty ustalają limity maksymalnej ilości odpadów, jakie można oddać, więc lepiej zapoznaj się z nimi przed wizytą w PSZOK.