Wywóz gruzu dla wielu osób stanowi nie lada wyzwanie, ponieważ nie dość, że nie wiedzą, gdzie się z nim zgłosić, to jeszcze nie dysponują odpowiednim sprzętem. Ciebie ten problem również dotyczy? Świetnie trafiłeś, ponieważ jesteśmy w stanie zapewnić Ci pomoc przy wywozie gruzu w Zgierzu i okolicznych miejscowościach.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która ma odpowiednie zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany sztab ludzi, którzy nie tylko dysponują doświadczeniem, ale również wiedzą. Dzięki temu są w stanie zapewnić fachowe doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Brzmi ciekawie? Zachęcamy zatem do dalszej lektury!

W jaki sposób odbieramy gruz ze Zgierza?

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że swoje wsparcie zapewniamy nie tylko mieszkańcom Zgierza i okolic, ale również wszystkim firmom, czy instytucjom, które tutaj działają. Do Twojej dyspozycji zawsze oddajemy kilka kontenerów o różnej pojemności, więc będziesz w stanie sprawnie zrealizować wywóz gruzu Zgierz nawet po pracach budowlanych.

Najmniejszy pojemnik z naszej oferty ma 3 m3, największy 15 m3, więc możesz je dostosować do rodzaju odpadów, jak również ich ilości. Jeśli okaże się, że nie będziesz w stanie wypełnić najmniejszego kontenera na gruz, to możemy dostarczyć Ci worki Big-bag o pojemności 1m3, a następnie zrealizować ich wywóz.

Na jaki czas wynajmujemy kontenery na gruz?

Czas wynajmu kontenerów na gruz uzależniamy od Twoich oczekiwań, czy potrzeb. Jeśli stwierdzisz, że uprzątnięcie gruzu nie zajmie Ci dłużej niż pół godziny, godzinę, czy kilka godzin, to zjawimy się po kontener jeszcze tego samego dnia. Jeśli będziesz potrzebował więcej czasu na prace porządkowe, to możemy Ci wynająć kontener na kilka dni lub tygodni.

Dokładne warunki pozostawiamy do indywidualnego ustalenia, ale pewne jest, że w wyznaczonym dniu zjawimy się po kontener, a następnie zrealizujemy wywóz zebranego gruzu. Do tego celu wykorzystamy nowoczesny pojazd, a nad przebiegiem zadania będzie czuwać sztab wykwalifikowanych osób.

W ramach współpracy przejmujemy na siebie także składowanie gruzu ze Zgierza i okolicy, a następnie jego segregację, ponieważ tylko w ten sposób można wychwycić odpady nadające się do recyklingu oraz utylizacji. Wszystkie zadania wykonujemy z zachowaniem bezpieczeństwa oraz odgórnie przyjętych norm.

Wywóz gruzu ze Zgierza – na jakich warunkach odbywa się usługa?

Przede wszystkim musisz być obecny w chwili podstawienia i odbioru kontenera. Jeśli zamówiony przez Ciebie pojemnik trzeba będzie ustawić na terenie osiedla mieszkaniowego, czy pasa ulicy, to ponosisz odpowiedzialność za zdobycie odpowiednich zezwoleń, jak również za ich brak w razie kontroli. Sama płatność za wywóz gruzu ze Zgierza lub okolic musi się odbyć w momencie odbioru pojemnika. Akceptujemy gotówkę lub przelewy w formie przedpłaty na konto.

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Jakie odpady można wrzucać do kontenerów od AAAgruz?

Do naszych kontenerów możesz wrzucać wiele zróżnicowanych odpadów. Przede wszystkim mowa tutaj o resztkach betonu, cegły, tynków, czy ceramiki. Do tego nasze pojemniki możesz wykorzystać do uprzątnięcia odpadów opakowaniowych, odpadów drewnianych, odpadów metalowych, czy z tworzywa sztucznego. To samo dotyczy płyt gipsowo-kartonowych, wełny mineralnej, styropianu, czy innych materiałów izolacyjnych.

  1. Jakich odpadów nie wrzucać do kontenerów od AAAgruz?

Do naszych kontenerów nie można wrzucać azbestu oraz innych odpadów niebezpiecznych. Zakaz dotyczy również wrzucania leków, odpadów medycznych, czy fekaliów. Nie pozwalamy także na wyrzucanie żywności, czy odpadów zielonych. Jeśli chcesz sprawnie zorganizować wywóz papy, ziemi, czy innych surowców, o których nie wspomnieliśmy, to się z nami skontaktuj, a ustalimy szczegóły.

  1. Ile kosztuje wywóz gruzu w Zgierzu?

Koszt wywozu gruzu w Zgierzu i okolicy zawsze ustalany jest indywidualnie, ponieważ zależy od kilku czynników. Mowa tutaj o rodzaju wybranego kontenera, dokładnej lokalizacji, czy czasu, przez jaki zamierzasz z niego korzystać. Jednak zawsze staramy się oferować konkurencyjne stawki, więc możesz być pewny, że koszty nigdy nie będą wygórowane.