Jesteś na etapie prac remontowo-budowlanych? Zebrałeś trochę gruzu i nie wiesz, jak się go sprawnie pozbyć? Chętnie Ci w tym pomożemy! Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wywozie gruzu na terenie Pabianic i okolicy. Do Twojej dyspozycji oddajemy sztab wykwalifikowanych osób, specjalistyczne pojazdy oraz szeroki wybór kontenerów, więc z naszą pomocą wywóz gruzu po pracach remontowo-budowlanych przebiegnie sprawnie. Co więcej, jesteśmy w stanie zapewnić Ci swoje wsparcie w konkurencyjnych stawkach. Brzmi ciekawie? Czytaj dalej!

W jaki sposób realizujemy wywóz gruzu z Pabianic?

Może zacznijmy od tego, że na nasze wsparcie może liczyć każdy, kto mieszka na terenie Pabianic i sąsiednich miejscowości, prowadzi tutaj firmę lub instytucję użyteczności publicznej. Aby sama usługa przebiega jak najsprawniej, wywóz gruzu Pabianice wykonuje w specjalnie przystosowanych do tego kontenerach. Doskonale rozumiemy, że każdy nasz klient może zmagać się z różnymi pracami remontowo-budowlanymi, czy porządkowymi, więc do dyspozycji oddajemy kilka pojemników.

Różnią się nie tylko pojemnością, ale również przeznaczeniem, więc można je spokojnie dostosować do rodzaju usuwanych odpadów. Najmniejszy kontener z naszej oferty ma 3 m3, a największy 15 m3 i sprawdza się idealnie przy wywozie lekkich odpadów oraz gabarytów. Przy wywozie niewielkiej ilości odpadów polecamy worki Big-Bag o pojemności 1m3.

Na jaki czas udostępniamy kontenery na gruz?

To, jak długo będziesz korzystał z naszego kontenera na gruz, zależy od Ciebie, jak również od rodzaju prac, z jakimi musisz się zmierzyć. Jeśli czeka Cię szybkie uprzątnięcie terenu to możemy podstawić Ci kontener na pół godziny, godzinę lub nawet na trzy godziny, a następnie zjawić się jeszcze tego samego dnia po odbiór i zrealizować wywóz odpadów. Przy bardziej wymagających pracach polecamy wynajem na kilka dni lub tygodni, a dokładne warunki pozostają do indywidualnego ustalenia.

Gdy kontener będzie już gotowy do odbioru, to się po niego zjawimy i zrealizujemy wywóz odpadów. Na tym jednak nie kończy się nasza współpraca. Powinieneś wiedzieć, że w ramach usług realizujemy także przechowywanie gruzu i zajmujemy się jego segregacją, ponieważ tylko w ten sposób można określić, które odpady nadają się do recyklingu, a które do utylizacji. Wszystkim zajmujemy się kompleksowo, więc Ty nie musisz już podejmować żadnych dodatkowych kroków.

Wywóz gruzu Pabianice – warunki realizacji usługi

Nie mamy wobec Ciebie wygórowanych wymagań, ale oczekujemy, że w chwili podstawienia i odbioru kontenera będziesz obecny w umówionym miejscu. Do tego musisz pamiętać, że zajęcie terenu osiedla mieszkaniowego, należącego do właściciela kamienicy, czy miasta wiąże się z koniecznością uzyskania pozwoleń.

Za ich brak odpowiedzialność przechodzi na Ciebie. Za usługę rozliczamy się w dniu odbioru kontenera i wtedy akceptujemy płatność gotówką. Możesz też rozliczyć się z nami wcześniej i wtedy akceptujemy przelewy w formie przedpłaty na konto.

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Ile kosztuje wywóz gruzu w Pabianicach?

Wywozu gruzu z Pabianic i okolicy nie ma stałego cennika. Wszystkie koszty ustalamy indywidualnie, ponieważ wpływa na nie kilka czynników. Przede wszystkim mowa tutaj o lokalizacji, pojemności wybranego kontenera, czy czasu, na jaki planujesz go wynająć.

  1. Ile odpadów pomieści kontener KP5?

Kontener KP5 pomieści nawet 4-5 m3 odpadów. Jego ładowność wynosi do 4 ton. Dokładne  wymiary kontenera to 3,4 x 1,68 x 0,7m.

  1. Jaki kontenery mogę wynająć od AAAgruz?

Do Twojej dyspozycji oddajemy kilka kontenerów o różnej wielkości i pojemności. Na chwilę obecną do dyspozycji masz następujące kontenery: KP3, KP5, KP8, KP10 oraz KP15. Kontener KP3 jest najmniejszy z dostępnych, zaś największy to KP15.

  1. Czy uda mi się pozbyć odpadów bez ponoszenia kosztów?

Tak! Aby skorzystać z takiego rozwiązania, musisz oddać odpady do PSZOK, czyli  Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Pamiętaj jednak, że każdy PSZOK ustala limity maksymalnej ilości odpadów, jakie można oddać, więc lepiej je sprawdź, zanim zgłosisz się ze swoimi odpadami.