Musisz zmierzyć się z wywozem gruzu w Strykowie lub okolicy? Nie wiesz, jak to zrobić? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza firma ma w tym bogate doświadczenie! Specjalizujemy się w wywozie gruzu oraz innych odpadów ze Strykowa i okolicznych miejscowości. Mamy odpowiednio przeszkoloną kadrę pracowników, nowoczesne pojazdy oraz bardzo szeroki wybór kontenerów. Do tego staramy się wybić ze swoją ofertą na tle konkurencji, więc możesz też liczyć na bardzo przystępne ceny za wywóz gruzu. Zaciekawiła Cię nasza oferta? Czytaj dalej!

W jaki sposób odbieramy gruz ze Strykowa?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że wywóz gruzu Stryków, to usługa skierowana jednakowo do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i instytucji. Aby zapewnić swoim klientom, jak najlepsze wsparcie i sprawne uprzątnięcie gruzu, chętnie podstawiamy kontener. Aktualnie do wyboru mamy kilka pojemników, w których realizujemy wywóz gruzu Stryków.

Dzięki temu każdy jest w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Najmniejszy kontener z naszej oferty ma 3 m3, zaś największy 15 m3, ale w tym przypadku mamy do czynienia z rozwiązaniem dedykowanym wyłącznie do gabarytów oraz lekkich odpadów. Klientów, którzy zbiorą mniej gruzu, również nie pozostawiamy bez wsparcia. W tym przypadku możemy zaproponować dostarczenie worków Big-bag o pojemności 1m3.

Jak długo można korzystać z naszych kontenerów?

Czas wynajmu kontenerów w Strykowie i okolicy pozostawiamy do indywidualnego ustalenia. Jeśli okaże się, że usuwanie gruzu nie zajmie Ci dłużej niż godzinę, czy kilka godzin, to kontener możemy dostarczyć i odebrać jeszcze tego samego dnia. Przy bardziej czasochłonnych zadaniach chętnie zapewnimy pojemnik na kilka dni lub nawet kilka tygodni. W chwili, gdy już będzie wypełniony odpadami, zrealizujemy jego załadunek na samochód, a następnie wywóz gruzu.

Warto w tym miejscu zauważyć, że kompleksowo realizujemy usługę, więc na tym nie kończy się nasza praca. Trzeba jeszcze zmierzyć się z przechowywaniem gruzu, czy jego segregacją, ponieważ tylko w ten sposób można ustalić, co nadaje się do recyklingu, a co trzeba zutylizować. Tym wszystkim zajmujemy się we własnym zakresie, więc Ty nie musisz już podejmować żadnych działań. 

Wywóz gruzu Stryków – warunki realizacji usługi

Jeśli zależy Ci na sprawnej i bezproblemowej realizacji usługi, to pamiętaj, że ustawienie kontenera na terenie osiedla mieszkaniowego, czy pasa jezdni należącego do miasta lub gminy wymaga stosowanych pozwoleń. Za ich brak odpowiadasz Ty!

Nasza firma tylko dostarcza pojemnik i realizuje wywóz gruzu ze Strykowa i okolic. W chwili wyładunki i załadunku kontenera ktoś musi być obecny. – możesz to być Ty lub inna osoba. Ostateczny termin na rozliczenie następuje w dniu odbioru pojemnika z gruzem. Akceptujemy płatność gotówką lub przelewy w formie przedpłaty na konto.

Najczęściej zadawane pytania:

  • Jaki kontenery mogę od Was wynająć?

Jako profesjonalna firma staramy się zapewnić klientom zróżnicowane rodzaje kontenerów. Dlatego do wyboru mamy kontenery KP3, KP5, KP8, KP10 oraz KP15. Z tego zestawienia kontener KP3 jest najmniejszy i sprawdza się przy niewielkich pracach remontowo-budowlanych, czy porządkach. Kontener KP8 jest najbardziej uniwersalny, a to oznacza, że z powodzeniem sprawdzi się przy załadunku gruzu i ciężkich odpadów. Kontener KP15 dedykowany jest do wywozu gabarytów oraz lekkich odpadów.

  • Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady?

Wynajem kontenera na odpady w AAAgruz.pl nie ma stałego cennika, ponieważ zawsze wszystkie koszty ustalane są indywidualnie. Na pewno istotne znaczenie będzie mieć rodzaj wybranego pojemnika, ilość odpadów, jakie planujesz uprzątnąć, czy czas, na jaki chcesz wynająć kontener.

  • Jakie odpady można wrzucać do kontenerów od AAAgruz?

Nasze kontenery dedykowane są do wywozu różnego typu odpadów. Jeśli zdecydujesz się na wywóz gruzu, to w pojemniku powinny znaleźć się resztki tynków, cegły, betonu, czy ceramiki. Jeśli stawiasz na wywóz odpadów zmieszanych, to do kontenera możesz wrzucić też odpady opakowaniowe, płyty gipsowo-kartonowe, wełnę mineralną, styropian, odpady drewniane, czy z tworzywa sztucznego.