Podczas prac remontowych zebrało Ci się sporo odpadów? A może jesteś na etapie stawiania wymarzonego domu i nie wiesz, co teraz zrobić z gruzem? Wiadomo, że najprościej byłoby go wrzucić do pojemników komunalnych, ale tego typu odpady nie podlegają tradycyjnej segregacji. Jeśli zatem zbierzesz gruz, to musisz poszukać innego sposobu na to, by się pozbyć.

Co zatem powinieneś zrobić? Zgłosić się do naszej firmy! Zajmujemy się wywozem gruzu z Tuszyna i okolic, więc możemy przejąć to zadanie na siebie. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, odpowiednimi pojazdami oraz kontenerami. Do tego swoje wsparcie oferujemy w atrakcyjnych stawkach, więc czy mogłeś sobie wyobrazić lepszą ofertę? Nie? W takim razie czytaj dalej!

Jak odbieramy gruz od klientów z Tuszyna?

Wywóz gruzu to usługa, którą dedykujemy dla wszystkich mieszkańców Tuszyna i okolic, ale nie tylko. Powinieneś wiedzieć, że na nasze wsparcie mogą liczyć również firmy i instytucje, więc jeśli okaże się, że zalegają Ci spore ilości odpadów po pracach remontowo-budowlanych, to koniecznie zamów wywóz gruzu Tuszyn w naszej firmie.

Aby porządkowanie terenu przebiegło Ci o wiele sprawniej, dostarczymy Ci odpowiedni kontener. Aktualnie w naszej ofercie jest ich kilka, ponieważ mamy świadomość, że każdy nasz klient może zebrać inny rodzaj odpadów i to w różnej wielkości.

Najmniejszy pojemnik z naszej oferty ma 3 m3, zaś największy 15 m3, więc spokojnie znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli okaże się, że zebrałeś mniej śmieci, niż wymaga tego najmniejszy pojemnik, to możemy dostarczyć Ci worki Big-bag o pojemności 1m3, a następnie zająć się ich wywozem.

Na jaki czas wynajmujemy kontenery w Tuszynie?

Nasza firma stawia na to, by sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, w tym również najbardziej wymagających. Efektem tego są bardzo elastyczne warunki współpracy, więc ostatecznie to do Ciebie należy określenie, jak długo chcesz korzystać z naszych kontenerów w Tuszynie, czy okolicy. Chętnie dostarczymy Ci pojemnik na godzinę, dwie lub kilka godzin, a następnie zrealizujemy wywóz gruzu.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wydłużyć czas wynajmu. Jeśli będziesz potrzebował kontenera na kilka dni lub kilka tygodni, to my Ci go zapewnimy. Później przejmiemy na siebie wywóz gruzu, jego składowanie, czy segregowanie, ponieważ kompleksowo świadczymy usługi na terenie Tuszyna i okolic.

Jak wyglądają warunki wywozu gruzu w Tuszynie?

Naszym podstawowym wymogiem jest obecność klienta lub wskazanej przez niego osoby w chwili podstawienia i odbioru kontenera. Oczekujemy również, że osoba zamawiająca kontener będzie pamiętać o uzyskaniu stosowanych zezwoleń, gdy zamierza go wykorzystać na terenie miejskim, osiedla mieszkaniowego, czy prywatnego właściciela.

Poza tym rozliczenie powinno odbyć się do dnia odbioru kontenera z odpadami. Jeśli chcesz rozliczyć się w formie przelewu, to musisz wcześniej wykonać płatność na konto. Akceptujemy też gotówkę i w przypadku takiej płatności możemy rozliczyć się osobiście w dniu, w którym nasi pracownicy będą mieli zrealizować wywóz gruzu z Tuszyna, czy okolicznych miejscowości.

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Jaki kontenery mogę wynająć od AAAgruz?

Do Twojej dyspozycji oddajemy następujące kontenery: KP3, KP5, KP8, KP10 oraz KP15. Kontener KP3 jest najmniejszy z dostępnych i polecamy go do uprzątnięcia gruzu po małych remontach, czy generalnych porządków. Kontener KP5 to dobry wybór do wywozu odpadów budowlanych oraz odpadów opakowaniowych, zaś kontener KP10 to kontener, który sprawdza się przy wywozie odpadów komunalnych.

  1. Ile odpadów pomieści kontener KP5?

Kontener KP5 jest w stanie pomieścić od  4 do 5 m3 odpadów. Ładowność takiego pojemnika to maksymalnie 4 ton. Jego dokładne wymiary to 3,4 x 1,68 x 0,7m.

  1. Ile kosztuje wywóz gruzu w Tuszynie?

Wywóz gruzu w Tuszynie i okolicy wiąże się z indywidualnie określonymi stawkami. Wszystko dlatego, że koszty uzależnione są wielu zmiennych, w tym na przykład od  pojemności wynajmowanego kontenera, czy czasu najmu.