Wywóz odpadów remontowo-budowlanych może stanowić spory problem dla osób, które nigdy wcześniej nie miały z nim do czynienia. Ty zaliczasz się do takich osób? Nie wiesz, jak sprawnie pozbyć się zalegającego gruzu ze swojego terenu? Śpieszymy z pomocą! Jesteśmy firmą specjalizującą się w wywozie gruzu na terenie Ksawerowa i okolic, więc jeśli nie będziesz wiedział, jak sobie poradzić, to możesz się do nas zgłosić. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, mamy też wykwalifikowany sztab ludzi i konkurencyjne stawki, więc współpraca z nami wychodzi na korzyść. Chciałbyś się o tym przekonać? Czytaj dalej!

W jaki sposób realizujemy wywóz gruzu z Ksawerowa?

Wywóz gruzu oferujemy każdemu, kto mieszka lub działa na terenie Ksawerowa i sąsiednich miejscowości. Nie ma dla nas znaczenia, czy jesteś osobą indywidualną, przedsiębiorcą, czy też osobą zarządzającą instytucją użyteczności publicznej. Jeśli będziesz chciał sprawnie zrealizować wywóz gruzu Ksawerów, to chętnie Cię w tym wesprzemy. Aby zadanie przebiegło jak najsprawniej, najpierw dostarczymy Ci kontener na gruz. Mamy pełną świadomość, że każdy klient może zebrać inną ilość gruzu, więc zawsze oddajemy do wyboru kilka kontenerów o różnej pojemności.

Najmniejsza konstrukcja z naszej oferty ma 3 m3, średnia 8 m3, a największa 15 m3, więc nie będziesz mieć nawet problemów przy wywozie gabarytów. Jeśli okaże się, że Twoje odpady nie wystarczają do uzupełnienia najmniejszego kontenera, to również nie musisz rezygnować z naszych usług. W takich przypadkach chętnie udostępnimy worki Big-bag o pojemności 1m3, a później przejmiemy na siebie wywóz gruzu.

Jak długo możesz korzystać z naszego kontenera na gruz?

Nasza firma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwań swoich klientów. Dlatego zawsze stawiamy na elastyczne warunki wynajmu kontenerów, więc to oznacza, że z naszych pojemników na gruz będziesz mógł korzystać tak długo, jak będzie to konieczne. Jeśli chcesz, to pojemnik możemy dostarczyć Ci na pół godziny, godzinę lub kilka godzin. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byś z tego samego rozwiązania korzystał przez kilka dni lub tygodni.

W chwili, gdy kontener będzie już wyładowany gruzem, zajmiemy się jego wywozem z Ksawerowa lub sąsiednich miasteczek, by następnie przechować go w bezpieczny sposób i poddać segregacji, ponieważ w ten sposób można ustalić, jakie odpady nadają się do ponownego wykorzystania, a które należy zutylizować. Wszystkimi zadaniami zajmujemy się kompleksowo i z zachowaniem obowiązujących norm, więc możesz być pewny, że Twoje odpady trafią w odpowiednie ręce.

Na jakich warunkach realizujemy wywóz gruzu Ksawerów?

Wobec swoich klientów mamy kilka, ale niewielkich wymagań. Przede wszystkim w chwili  podstawienia i odbioru kontenera ktoś musi być obecny. Do tego ustawienie pojemnika na terenie miasta, osiedla mieszkaniowego, czy właściciela kamienicy zawsze wiąże się z koniecznością zdobycia stosowanych pozwoleń.

Oczekujemy, że klient, który zamawia u nas pojemnik, dopilnuje tej kwestii, ponieważ za wszelkie nieprawidłowości będzie ponosił odpowiedzialność. Rozliczenie za usługę powinno odbyć się przelewem w formie przedpłaty na konto lub gotówką w dniu odbioru kontenera z gruzem.

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Jakie odpady można wrzucać do kontenerów od AAAgruz?

AAAgruz oferuje kontenery, które można wykorzystać do wywozu różnego typu odpadów. Przede wszystkim będą to resztki betonu, cegły, tynków, czy ceramiki. To jednak dopiero początek, ponieważ do naszych pojemników możesz też wrzucać styropian, wełnę mineralną, czy inne materiały izolacyjne. Akceptujemy także odpady z tworzywa sztucznego, drewno, odpady metalowe, odpady opakowaniowe, czy płyty gipsowo-kartonowe. Szkło także możesz wrzucić, ale w niewielkiej ilości.

  1. Jakich odpadów nie wrzucać do kontenerów od AAAgruz?

Do kontenerów od AAAgruz nie należy wrzucać azbestu i innych odpadów niebezpiecznych. Nie zezwalamy również na wrzucanie odpadów medycznych, leków, czy fekaliów. Kategorycznie zabraniamy wyrzucamy żywności, czy odpadów zielonych. Jeśli będziesz chciał wywieźć ziemię lub papę, to wcześniej nas o tym poinformuj.

  1. Ile kosztuje wywóz gruzu w Ksawerowie?

Wywóz gruzu w Ksawerowie nie ma stałego cennika, ponieważ koszty usługi zawsze ustalamy indywidualnie ze swoimi klientami. To Cię jednak nie powinno dziwić, ponieważ na koszty wpływa wiele różnych czynników, w tym n. lokalizacji, pojemności kontenera, czy czas wynajmu.