Wywóz gruzu stanowi nie lada wyzwanie dla osób, które nie mają z tym do czynienia na co dzień. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ gruz nie podlega tradycyjnej segregacji, więc nie można go wyrzucić do pojemników komunalnych.

Co zatem z nim zrobić? Zlecić wywóz gruzu naszej firmie! Jesteśmy doświadczoną ekipą, która specjalizuje się w wywozie gruzu na terenie Lutomierska oraz okolic. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, dobrym zapleczem technicznym oraz przystępnym cennikiem. Jesteś zainteresowany? Zachęcamy do dalszego czytania!

W jaki sposób realizujemy wywóz gruzu z Lutomierska ?

Swoje wsparcie oferujemy klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz instytucjom. Aby jednak wywóz gruzu na terenie Lutomierska i okolic przebiegł sprawnie, a nasi klienci mogli bezproblemowo uprzątnąć gruz, podstawiamy kontener. Mamy świadomość, że każdy może zebrać odpady w różnej wielkości, więc umożliwiamy wywóz gruzu Lutomiersk w kontenerach o różnej pojemności.

Najmniejsza konstrukcja z naszej oferty ma 3 m3, zaś największa 15 m3 i sprawdza się przy wywozie lekkich odpadów oraz gabarytów. Dla osób, które nie mają odpowiedniej ilości gruzu do wypełnienia najmniejszego pojemnika możemy też zaoferować worki Big-Bag o pojemności 1 m3.

Na jaki czas wynajmujemy kontenery na gruz?

Jako doświadczona firma, która zdążyła poznać, wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby. Dlatego stawiamy na bardzo elastyczne warunki współpracy, co oznacza, że wynajem kontenera na gruz w Lutomiersku i okolicy można dostosować do czasu prowadzonych prac. Jeśli nasz klient stawia na szybkie porządki, to kontener możemy wynająć na 30 minut, godzinę lub kilka godzin. Jeśli w grę wchodzą dłuższe porządki, to zaoferujemy wynajem na kilka dni lub tygodni. Wszystko tak naprawdę jest kwestią ustalenia.

Gdy kontener zostanie wypełniony gruzem, to nasi pracownicy zrealizują jego wywóz. Do tego zadania wykorzystają odpowiednio przystosowany pojazd, który ułatwia załadunek nawet ciężkich pojemników. Jednak to nie koniec. Nasza firma przejmuje też na siebie składowanie gruzu, jego segregację, a następnie recykling i utylizację. Dzięki temu każdy klient może liczyć kompleksowe wsparcie przy wywozie gruzu z Lutomierska i okolic. 

Wywóz gruzu z Lutomierska – na jakich warunkach realizujemy usługę?

Wobec klientów nie mamy zbyt wysokich wymagań, ale oczekujemy, że będą obecni w chwili podstawienia i odbioru kontenera. Jeśli sami nie mogą zjawić się o ustalonej godzinie, to mogą wskazać osobę, która ich zastąpi. Co ważne, jeśli kontener będzie musiał zająć pas ruchu należący do miasta, czy gminy lub pas zieleni na osiedlu mieszkaniowym, to w geście klienta leży uzyskanie odpowiednich zezwoleń.

Za ich brak nie odpowiada nasza firma! Za usługę rozliczamy się ostatecznie w chwili odbioru kontenera z odpadami. Na miejscu akceptujemy wyłącznie płatności gotówkę. Jeśli ktoś chce rozliczenie w formie przelewu, to w grę wchodzi przedpłata na konto i należy ją wykonać wcześniej.

Najczęściej zadawane pytania:

  • Ile kosztuje wywóz gruzu?

Wywóz gruzu na terenie Lutomierska i okolic nie ma stałego cennika. Jest to podyktowane tym, że koszty zależą od wielu różnych czynników, w tym na przykład od dokładnej lokalizacji, pojemności kontenera, czy czasu, przez jaki zamierzasz z niego korzystać. Jednak staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagający klientów, więc zawsze możesz liczyć na konkurencyjne stawki.

  • Jaki kontenery mogę od Was wynająć?

Aktualnie do wyboru mamy kontenery: KP3, KP5, KP8, KP10 oraz KP15. Najmniejszym pojemnikiem jest kontener KP3, zaś największym KP15.

  • Jak wybrać odpowiedni kontener?

Wybór kontenera powinieneś opierać na rodzaju prowadzonych prac, czy na ilości odpadów, jakich chcesz się pozbyć. Najmniejszy kontener KP3 będzie idealny do wywozu odpadów po małym remoncie, czy pracach porządkowych. Kontener KP8 dedykowany jest już do załadunku ciężkich odpadów, więc również powstałych przy pracach budowlanych. Kontener KP15 to dobry wybór na gabaryty oraz lekkie odpady.