Zalegający gruz nie dość, że nie wygląda zbyt korzystnie na posesji, to jeszcze może ograniczyć przestrzeń użytkową. Dlatego tak ważne jest, by się jego pozbyć bezpośrednio po pracach remontowo-budowlanych. Niestety do pojemników komunalnych nie możesz ich wyrzucić, bo gruz nie podlega tradycyjnej segregacji. To jednak nie oznacza, że musisz go u siebie przechowywać. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wywozie gruzu na terenie Aleksandrowa Łódzkiego i okolic, więc chętnie zapewnimy Ci swoje wsparcie. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami, korzystamy z nowoczesnym pojazdów oraz zapewniamy dostęp do kontenerów, które ułatwią Ci uprzątnięcie gruzu. Brzmi ciekawie? Czytaj więc dalej!

W jaki sposób realizujemy wywóz gruzu z Aleksandrowa Łódzkiego?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że nasza usługa skierowana jest zarówno do osób prywatnych, przedsiębiorców, jak i instytucji. Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług, otrzymuje dostęp do kontenera na gruz. Dzięki temu można sprawnie i bezproblemowo zrealizować prace porządkowe, a później wywieźć zebrane odpady.

Mamy jednak świadomość, że każdy klient może zebrać inną ilość gruzu, więc do wyboru dajemy kilka kontenerów o różnej pojemności. Najmniejszy pojemnik na wywóz gruzu Aleksandrów Łódzki ma 3 m3, największy to 15 m3, ale ten sprawdza się przy wywozie lekkich odpadów oraz gabarytów. Klientom, którzy nie zbiorą odpowiedniej ilości gruzu do wypełnienia pojemnika możemy też zaoferować worki Big-bag o pojemności 1m3.

Na jaki czas udostępniamy kontenery na gruz?

Nasza firma postawiła na bardzo elastyczne warunki współpracy, a to oznacza, że pozwalamy korzystać z naszych kontenerów na gruz tak długo, jak klienci potrzebują. Jeśli w grę wchodzi szybkie uprzątnięcie terenu, to kontener możemy podstawić na godzinę, dwie lub nawet trzy. Przy dłuższych pracach chętnie udostępnimy swój pojemnik na 3-7 dni lub kilka tygodni.

Gdy wyładujesz już kontener odpadami, to nasza ekipa zjawi się po niego w ustalonym dniu, a następnie zrealizuje wywóz gruzu. To jednak nie kończy naszej pracy, ponieważ przejmujemy na siebie też przechowywanie gruzu, jego segregację, czy recykling i utylizację, więc Ty już nie musisz podejmować żadnych dodatkowych kroków. Wszystkim zajmujemy się kompleksowo.

Wywóz gruzu z Aleksandrowa Łódzkiego – warunki realizacji usługi

Od swoich klientów nie wymagamy zbyt dużo, ponieważ nawet nie muszą brać udziału w wyładunku i ponownym załadunku kontenera z gruzem. Jednak oczekujemy, że w chwili podstawienia i odbioru kontenera ktoś będzie obecny i wskaże nam, gdzie go ustawić.

Sam wybór miejsca pozostawiamy klientom, ale należy pamiętać, że w razie konieczności zajęcia przez nasz kontener pasa ruchu należącego do miasta, gminy, czy nawet osiedla mieszkaniowego, konieczne jest uzyskanie stosownych zezwoleń. Jeśli wcześniej nie uzyska stosownych pozwoleń, to cała odpowiedzialność za ich brak spada na niego. Sama płatność za wywóz gruzu odbyć musi się w momencie odbioru odpadów. Akceptujemy gotówkę lub przelewy w formie przedpłaty na konto.

Najczęściej zadawane pytania:

  • Ile kosztuje wywóz gruzu?

Wywóz gruzu z Aleksandrowa Łódzkiego nie ma stałego cennika. Wszystkie koszty zawsze ustalane są indywidualnie z klientem, a to, ile zapłacisz, zależy od dokładnej lokalizacji, pojemności wynajmowanego kontenera, czy czasu, przez jaki zamierzasz z niego korzystać.

  • Czy możliwe jest pozbycie się odpadów bez ponoszenia kosztów?

Jeśli chcesz się pozbyć odpadów bez ponoszenia kosztów, to musisz oddać jest do PSZOKu, czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Co ważne, każdy PSZOK ustala limity maksymalnej ilości odpadów, jakie można oddać, więc lepiej zapoznaj się z nimi wcześniej.

  • Jakich odpadów nie wrzucać do kontenerów od AAAgruz?

Do kontenerów od AAAgruz nie należy wrzucać odpadów niebezpiecznych, a więc przede wszystkim azbestu. Zakazane jest również wrzucanie leków, odpadów medycznych, fekaliów, czy żywności. Jeśli w planach jest wywóz ziemi, czy papy, to należy o tym wcześniej wspomnieć.